• Prontech roztwór do higienicznej dezynfekcji rąk5L

Symbol: 9294
Brak towaru
72.13
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Kurier 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Brak towaru
Waga 5.05 kg
Zostaw telefon

PRONTECH TM to środek dezynfekcyjny posiadający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest higienicznej dezynfekcji rąk i skóry. Wyrób bezalkoholowy, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego zapachu. Składnikiem czynnym jest alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg]. Najważniejsze cechy roztworu to bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. PRONTECH TM przeszedł szczegółowe badania dermatologiczne na grupie osób ze skłonnościami do alergii skórnych.Produkt biobójczy, skutecznie zabijającym mikroorganizmy poprzez fizyczne i chemiczne zakłócanie ich metabolizmu. Co więcej, nie pozwala mikroorganizmom na budowanie oporności. Powoduje nieodwracalne uszkodzenie otoczki kapsydowej poprzez denaturację białek. Nieodwracalnie uszkadza mikroorganizmy chorobotwórcze. Produkt jest bardzo stabilny z trwałym działaniem resztkowym nawet w obecności materii organicznej. PRONTECH TM rozbija napięcie powierzchniowe wody, umożliwiając jej penetrację do małych porów i szczelin powierzchni w celu dokładnej i całkowitej dezynfekcji.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3944/10 z dnia 19.01.2010. Numer serii: 032020. Produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska
PRONTECH TM to roztwór roboczy 1g / 1 litr przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk i skóry z przeznaczeniem jako środek dezynfekcyjny do rąk i skóry, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Substancje czynne:

Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg] < 1%. Produkt gotowy do użycia. Bezbarwny, bezwonny, nie zawiera alkoholu, najlepiej korzystać z użyciem dozownika np. na mydło. Produkt przebadany dermatologicznie.
Sposób użycia:

Zanurzyć dłonie w roztworze.
Płyn wcierać w skórę przez 30 sekund.
Czynność tę powtórzyć, po czym opłukać ręce ciepłą wodą i osuszyć. (W praktyce zaleca się nanieść roztwór na ręce, wcierać 2x przez 30 sekund. Badaniem potwierdzono wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo takiego zabiegu.)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty